Warsztaty malowania na jedwabiu [FOTOGALERIA]

W sierpniu w świetlicach w gminie Kołbaskowo stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo przy współpracy z KGW PRZECŁAW zorganizowało polsko - ukraińskie warsztaty malowania na jedwabiu pod nazwą "Więc chodź pomaluj mój świat na żółto I na niebiesko ".  

Jedenasta "Biała Sobota" - przyjdź i zadbaj o siebie.

Wraca do Przecławia po długiej przerwie pandemicznej "Biała Sobota". To cykliczne wydarzenie organizowane przez gminę Kołbaskowo oraz Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. W sobotni poranek będzie można skorzystać z konsultacji u wielu specjalistów, zrobić podstawowe badania krwi oraz wykonać prześwietlenia.

Będą mikołajki i paczki. Cel? Uśmiechy na twarzach.

Rozmowa z Renatą Wójcik, Z prezesem zarządu stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo Renatą Wójcik rozmawia Jarosław Dworzyński.      

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zaprasza seniorów (i nie tylko) na warsztaty fotograficzne pod nazwą "Barwy Jesieni - Barwami Życia". W ramach zajęć odbędą się spotkania warsztatowe, wyjścia plenerowe, wspólne robienie zdjęć oraz organizacja wystawy, która będzie podsumowaniem całego projektu.  

Słodko, słono, pysznie! [WYNIKI KONKURSU]

To był bardzo smaczny konkurs. Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo konkurs kulinarny, mający na celu kultywowanie zdrowego i ekologicznego sposobu odżywiania się. Udział w konkursie mogły wziąć całe rodziny. Wcześniej odbywały się warsztaty dla wszystkich chętnych na świetlicach środowiskowych w Siadle Górnym i Stobnie.  

Zapraszamy na konkurs kulinarny

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zaprasza mieszkańców gminy na konkurs "Zdrowo jem, zdrowo żyję". Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia i odżywiania w rodzinie. Dla autorów najlepszych potraw przygotowano atrakcyjne nagrody.  
facebook_page_plugin

Zapraszamy na zabawę taneczną

zabawa-karnawalowa-2014-W sobotę 15 lutego odbędzie się zabawa taneczna w Lawendowej organizowana przez Stowarzyszanie "Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo". Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy wszystkich zainteresowanych mieszkańców o kontakt z Panią Anna Sypniewską lub Dorotą Trzebińską. Koszt imprezy - 60 zł od osoby. Do tańca zagra DJ Adam.

 

 

 
To już czwarta impreza, którą organizujemy dla mieszkańców Przecławia i okolic - mówi Anna Sypniewska. To okazja do spotkania się z sąsiadami i wspólnego biesiadowania. Jak widać każdy jest zaganiany pracą i innymi obowiązkami i brakuje mu często chwili na odpoczynek i zabawę. Imprezę udało się zorganizować przy dużej pomocy i dzięki rabatom ze strony szefa "Lawendowej" Pana Adama Mićko. Mam nadzieję, że będziemy się bawić doskonale !

W cenie biletu (60zł) wliczony został już zimny i gorący poczęstunek. Zabawa w potrwa do godziny 2:00 w nocy.

Organizatorem zabawy jest Stowarzysznie "Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo".

 

zabawa-karnawalowa-2014-- 

Pin It