Jedenasta "Biała Sobota" - przyjdź i zadbaj o siebie.

Wraca do Przecławia po długiej przerwie pandemicznej "Biała Sobota". To cykliczne wydarzenie organizowane przez gminę Kołbaskowo oraz Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. W sobotni poranek będzie można skorzystać z konsultacji u wielu specjalistów, zrobić podstawowe badania krwi oraz wykonać prześwietlenia.

Będą mikołajki i paczki. Cel? Uśmiechy na twarzach.

Rozmowa z Renatą Wójcik, Z prezesem zarządu stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo Renatą Wójcik rozmawia Jarosław Dworzyński.      

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zaprasza seniorów (i nie tylko) na warsztaty fotograficzne pod nazwą "Barwy Jesieni - Barwami Życia". W ramach zajęć odbędą się spotkania warsztatowe, wyjścia plenerowe, wspólne robienie zdjęć oraz organizacja wystawy, która będzie podsumowaniem całego projektu.  

Słodko, słono, pysznie! [WYNIKI KONKURSU]

To był bardzo smaczny konkurs. Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo konkurs kulinarny, mający na celu kultywowanie zdrowego i ekologicznego sposobu odżywiania się. Udział w konkursie mogły wziąć całe rodziny. Wcześniej odbywały się warsztaty dla wszystkich chętnych na świetlicach środowiskowych w Siadle Górnym i Stobnie.  

Zapraszamy na konkurs kulinarny

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zaprasza mieszkańców gminy na konkurs "Zdrowo jem, zdrowo żyję". Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia i odżywiania w rodzinie. Dla autorów najlepszych potraw przygotowano atrakcyjne nagrody.  

Znów Mikołaj odwiedził trzysta dzieci!

Pomimo pandemii koronawirusa i braku możliwości zorganizowania zabaw choinkowych w świetlicach środowiskowych, w tym roku postanowiliśmy działać inaczej. Tym razem dzieci nie przyszły do Mikołaja, ale to Mikołaj przyszedł do nich. Było z zachowaniem dystansu i bezpieczeństwa. Dla wszystkich dzieci paczki zostały dostarczone pod sam dom.
facebook_page_plugin

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne

konkurs kulinarny 3Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zaprasza seniorów (i nie tylko) na warsztaty fotograficzne pod nazwą "Barwy Jesieni - Barwami Życia". W ramach zajęć odbędą się spotkania warsztatowe, wyjścia plenerowe, wspólne robienie zdjęć oraz organizacja wystawy, która będzie podsumowaniem całego projektu.

 

 Celem projektu jest aktywizacja środowisk senioralnych i integracja międzypokoleniowa mieszkańców powiatu polickiego, a także propagowanie fotografii jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i rozwijanie kreatywności wśród uczestników projektu - mówi Renata Wójcik, szefowa Stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. 

Złota polska jesień to najpiękniejsza pora roku, idealna do fotografowania, to doskonała okazja do długich spacerów podczas których mogą powstawać piękne zdjęcia. Pory roku, to nie tylko przyroda, ale także cykle życia ludzi. Jesień życia, to dojrzałość, mądrość, stateczność, to czas zbioru plonów i nowego spojrzenia w przyszłość. Naszym celem jako twórców i uczestników projektu będzie pokazanie, że jesień jako nasz etap życia może być równie piękny i barwny jak otaczający nas krajobraz.

Pierwsze spotkanie już w czwartek 7 października o godzinie 16:00 w świetlicy środowiskowej w Stobnie. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Projekt dofinansowany jest z budżetu Powiatu Polickiego na 2021 rok.

 

warsztaty foto plakat 

 

Pin It