Spotkanie opłatkowe seniorów w Stobnie

W piątek 8 grudnia 2023 odbyło się już tradycyjne, coroczne Spotkanie Opłatkowe Seniorów, które zgromadziło kilkadziesiąt serdecznych osób z naszej lokalnej społeczności. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło nie tylko seniorów z naszej gminy, ale także zjednoczyło członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Powiatu Polickiego.  

Dnia Dziecka w Przecławiu [FOTORELACJA]

Wesoły i barwny dzień dla naszych najmłodszych mieszkańców przyniósł wiele radości i uśmiechów. 1 czerwca o godzinie 15:00 na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbyły się oficjalne gminne obchody Dnia Dziecka. Organizacja tego wydarzenia przyciągnęła zarówno małe, jak i większe dzieci, które mogły cieszyć się licznymi…

Rusza konkurs dla dzieci i młodzieży

Najmłodsze dzieci będą mogły wykazać się plastycznie, starsze fotograficznie, a młodzież będzie mogła nakręcić film. „Gmina Kołbaskowo oczami dzieci i młodzieży" - to tytuł konkurs organizowanego przez Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, który rusza właśnie teraz i potrwa do końca maja. Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.  

Zajączek odwiedził przedszkolaków

Na dzień przed przerwą Wielkanocną, zajączek stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo odwiedził maluchy w przedszkolach gminy Kołbaskowo. Nie zapomniał także o najmniejszych dzieciach w przecławskim żłobku. Były słodycze, upominki, uśmiechy na ustach oraz wspólne zdjęcia.  

"Barwy natury barwami życia" - finał projektu

Spotkania w świetlicach, warsztaty i nauka jak robić zdjęcia. Jakim sprzętem, w jakim oświetleniu i jakim plenerze? Potem wyjścia na łono natury, aby pokazać piękno otaczającej nas przyrody, lub wykonać ładne zdjęcia portretowe w terenie. Na koniec wystawy. Właśnie zakończył się projekt stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo pod nazwą "Barwy natury…

Przygotowaliśmy 250 paczek dla seniorów!

Za nami pracowity grudzień. Oprócz pomocy przy organizacji Mikołajek w Przecławiu i przygotowaniu paczek dla dzieci - nasze stowarzyszenie wraz ze sponsorami przygotowało 250 paczek dla najstarszych mieszkańców gminy. W połowie grudnia, w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbyło się pakowanie. Dzięki licznym pomocnikom, prace poszły ekspresowo.…
facebook_page_plugin

Dnia Dziecka w Przecławiu [FOTORELACJA]

Dzien Dziecka 2023Wesoły i barwny dzień dla naszych najmłodszych mieszkańców przyniósł wiele radości i uśmiechów. 1 czerwca o godzinie 15:00 na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbyły się oficjalne gminne obchody Dnia Dziecka. Organizacja tego wydarzenia przyciągnęła zarówno małe, jak i większe dzieci, które mogły cieszyć się licznymi atrakcjami. Pogoda nam sprzyjała, a frekwencja była imponująca.

 

 

 

Na miejscu nie brakowało rozrywek dla wszystkich. Dzieci mogły bawić się na dmuchanych zabawkach, zjeżdżalniach, euro bungee czy wziąć udział w grach ogrodowych. Były także emocje i śmiech podczas próby pokonania byka rodeo. Baloniarz tworzył kolorowe figury z balonów, a wata cukrowa i popcorn rozpieszczały podniebienia najmłodszych. Lista atrakcji była tak długa, że nikt nie mógł narzekać na nudę! To niezapomniane święto było pełne uśmiechów, radości i wspólnych chwil. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak wspaniałej społeczności, gdzie troska o dobro naszych dzieci jest priorytetem. 

"Pragnę serdecznie podziękować Wam wszystkim za udział w naszym konkursie "Gmina Kołbaskowo oczami dzieci i młodzieży". Wasza kreatywność i pomysłowość były niesamowite, a wasze prace poruszyły nasze serca. " - pmówi Renata Wójcik, szefowa Stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. Dziękujemy, że podzieliliście z nami swoje talenty i wyobraźnię. Wasze prace były nie tylko ciekawe, ale również pełne pasji i indywidualnego stylu. Każda z nich była wyjątkowa na swój sposób, pokazując nam różnorodność i bogactwo waszych talentów.

Wasze zaangażowanie i wysiłek, które włożyliście w tworzenie tych prac, są godne podziwu. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zobaczyć wasze artystyczne wyrażenie i zainspirować się waszymi pomysłami. Pragnę również pogratulować wszystkim uczestnikom za odwagę i determinację w zgłaszaniu swoich prac. Wasza gotowość do podjęcia wyzwania i pokazania swoich umiejętności jest inspirująca dla nas wszystkich. Dziękujemy Wam za to, że wzbogaciliście nasze życie swoją twórczością. Wasze prace będą miały szczególne miejsce w naszych sercach i w naszej społeczności. Mamy nadzieję, że będziecie kontynuować rozwijanie swojego talentu i pasji - dodaje na koniec R. Wójcik.

Na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji dzieci mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach, takich jak sensoplastyka, wiosenne kodowanie, zabawy sensoryczne czy warsztaty plastyczne. Duże zainteresowanie wzbudziły także zajęcia zorganizowane przez "Zakątek Rozwoju" i "Budimex". Jednak największą popularnością cieszyły się duże dmuchane zabawki, skocznie trampolinowe oraz stoiska z popcornem i watą cukrową. 

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach i życzymy wszystkim najmłodszym mieszkańcom Gminy Kołbaskowo dalszej radości, zdrowia i beztroskiego dzieciństwa!

 

Pin It