facebook_page_plugin

Halloween 2014. Fotorelacja i konkurs.

halloween-2014-fotorelacjaTo był już piaty halloween zorganizowany przez stowarzyszenie "Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo". W czwartek 30 października na tarasie restauracji "Lawendowa" odbyła się impreza na której pojawiło się ponad dwustu przebierańców z całej gminy. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich konkursy, zabawy oraz dyskotekę. Po przejściu specjalnej ścieżki zadań uczestnicy dostali gorące kiełbaski, słodycze, owoce, zabawki oraz elementy odblaskowe. A dla najlepiej przebranych ufundowano dziesięć nagród - głosowanie właśnie się zaczęło !

 

 

Uczestnicy zabawy, tak ja w poprzednich edycjach, zostali podzieleni na 10-osobowe drużyny, których zadaniem było przejść specjalną ścieżkę złożoną z jedenastu zadań. Było m.in. toczenie slalomem dyni, zaplatanie pajęczyny, przekazywanie gluta z rąk do rąk, przebieranie strasznego makaronu, odciskanie łapy czy latanie na miotle.

 

Ogłoszony został także konkurs na najlepsze przebranie. Głosowanie trwa na facebookowym profilu stowarzyszenia KPGK do 14 listopada do godziny 20:00. Dla dziesięciu najlepszych z największą ilością "lajków" - czekają nagrody.

 

Link do głosowania :

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.314124035442535.1073741833.276628889192050&type=1

 

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo pragnie podziękować wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację tej nieziemskiej imprezy.

 

Pin It