facebook_page_plugin

Zapraszamy na "Białą Sobotę" 4 czerwca !

biala-sobota-2016-Za kilka dni "Biała Sobota". W tym roku odbędzie się przez wakacjami. 4 czerwca mieszkańcy gminy Kołbaskowo będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarskich. Organizatorzy zapraszają do szkoły podstawowej w Przecławiu, początek o godzinie 8:00.

 

 

 

 
Biała Sobota, podobnie jak coroczne wizyty mammobusu, wpisała się już w kalendarz działań związanych z profilaktyką zdrowotną w gminie Kołbaskowo. Zainteresowanie, jakim się cieszy, potwierdza, że jest bardzo potrzebna i oczekiwana przez mieszkańców gminy. W ramach tegorocznej akcji mieszkańcy skorzystają z bezpłatnych badań lekarskich. Specjalistycznych porad w szkole podstawowej od godziny 9:30 udzielać będą m.in.: dermatolog, dietetyk, laryngolog i kosmetolog. Dodatkowo w Przychodni Medycyny Rodzinnej "Akademia Zdrowia" Dr. Żulińskiego od godz. 8:00 przyjmować będzie ginekolog. W szkole podstawowej będzie można wykonać RTG klatki piersiowej, diagnostykę krwi, badanie kału na krew utajoną oraz diagnostykę osteoporozy. Te badania dostępne będą już od godziny 8:00
 

Na "Białą Sobotę" zaprasza także Policja, która wykona bezpłatne znakowanie rowerów.


Organizatorem Białej Soboty jest Gmina Kołbaskowo i Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. Patronem medycznym jest Centrum Medyczne "Sonomed".

 

biala-sobota-2016-po-zmianach

 

 

 

Pin It