facebook_page_plugin

Impreza na trzysta uśmiechniętych buziek.

impreza-choinkowa-2016Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zorganizowało 9 grudnia w Szkole Podstawowej w Przecławiu zabawę Mikołajkową dla dzieci z terenu gminy. Już wstępne zainteresowanie tą imprezą ze strony rodziców było bardzo duże. Stąd zaistniała konieczność wcześniejszej rezerwacji miejsca w celu sprawnego przeprowadzenia całego przedsięwzięcia. Organizatorom przy wsparciu lokalnych sklepów i przedsiębiorcom udało się przygotować wiele atrakcji dla dzieci oraz trzysta paczek.

 

 

Na dzieci i rodziców czekała cała masa atrakcji. Animatorzy prowadzili wiele zabaw i konkursów z nagrodami. Do dyspozycji dzieci na sali głównej była wielka zjeżdżalnia, a w salce korekcyjnej przygotowano plac zabaw dla najmniejszych. Niesłabnącą popularnością cieszyła się fotobudka, gdzie można było zrobić sobie wesołe zdjęcie. Kolejka ustawiała się także do stoiska z popcornem.

W dalszej części imprezy na salę wkroczył iluzjonista, który pokazał dzieciom bardzo efektowne sztuczki magiczne. A na koniec imprezy, pojawił się ten najbardziej oczekiwany gość - Mikołaj, który wręczył każdemu dziecku paczkę ze słodyczami i owocami. Mimo, że był bardzo zmęczony i zajęty to jeszcze przez wiele minut chętnie pozował do zdjęć i wręczył dodatkowe upominki dla najlepiej przebranych dzieci.

Wszystkie dzieci bawiły się doskonale, był to wieczór pełen niezwykłych wrażeń i emocji, a wszystko za sprawą wielkiego zaangażowania członków Stowarzyszenia oraz wsparcia sponsorów - mówi nowa prezes stowarzyszenia KPGK Renata Wójcik. Dziękuję wszystkim za włożony wysiłek i ofiarowane dobra, a nagrodą dla nas wszystkich niech będą uśmiechnięte i szczęśliwe buzie naszych dzieci, dla których magia świąt i Mikołaja ma znaczenie szczególne.

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo dziękuje wszystkim osobom i firmom, które zaangażowany się i wspomogły tą akcję.

Są to m.in. :

·         Gmina Kołbaskowo
·         Sklep Lidl Warzymice
·         Hipermarket Auchan Ustowo
·         Hurtownia owoców Alfa Fruit z Warzymic
·         Importer zabawek Tasso z Przecławia
·         Fundacja Polskich Wartości z Przecławia
·         Sołtys Warzymic i firma transportowa MarcPol
·         Hurtownia zabawek Deef ze Szczecina

Patronat nad imprezą objęła Wójt Gminy Kołbaskowo - Małgorzata Schwarz.

 

Pin It