facebook_page_plugin

Przecławianie bawili się w Dworskim

impreza-w-dworskim-Osiemdziesiąt osób bawiło się 19 listopada, w hotelu Dworskim w Przecławiu, na składkowej zabawie zorganizowanej przez Radę Sołecką, Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo i wójta M.Schwarz. Jest nadzieja na powtórkę w karnawale.

 

Kiedy pojawili się pierwsi goście stoły były elegancko nakryte a sala pięknie udekorowana. Parkiet zapełnił się natychmiast po zagraniu przez zespół pierwszych taktów i pustoszał jedynie w trakcie przerw. I tak już było do końca, czyli do godziny 2.00 w nocy. W zgodnym rytmie tańczyli i młodsi i starsi, a kondycję trzeba było mieć wyjątkową, bo przerwy były krótkie. Zabawa z każdą godziną nabierała tempa. W jej trakcie okazało się, że tego wieczoru jedna z par obchodzi 23 rocznicę ślubu. Popłynęły życzenia i gromkie sto lat odśpiewane zgodnym chórem przez osiemdziesięciu gości. Miło było widzieć, jak w naturalny i niewymuszony sposób integrują się mieszkańcy odległych od siebie zakątków Przecławia. Wszyscy tańczyli ze wszystkimi – z uśmiechem i piosenką na ustach. Mało kto opuścił salę przed godziną drugą a i potem znalazło się sporo osób, które postanowiły zostać jeszcze dłużej.

Rozbawieni goście wyrazili wolę udziału w balu karnawałowym, jeśli tylko taki zostanie zorganizowany. Hotel Dworski wyjątkowo się na takie integrujące zabawy na swoją bliskość, znakomity do tańczenia parkiet i przyjazną atmosferę. A zatem – do zobaczenia w karnawale!

Pin It