facebook_page_plugin

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne

konkurs kulinarny 3Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zaprasza seniorów (i nie tylko) na warsztaty fotograficzne pod nazwą "Barwy Jesieni - Barwami Życia". W ramach zajęć odbędą się spotkania warsztatowe, wyjścia plenerowe, wspólne robienie zdjęć oraz organizacja wystawy, która będzie podsumowaniem całego projektu.

 

 Celem projektu jest aktywizacja środowisk senioralnych i integracja międzypokoleniowa mieszkańców powiatu polickiego, a także propagowanie fotografii jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i rozwijanie kreatywności wśród uczestników projektu - mówi Renata Wójcik, szefowa Stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. 

Złota polska jesień to najpiękniejsza pora roku, idealna do fotografowania, to doskonała okazja do długich spacerów podczas których mogą powstawać piękne zdjęcia. Pory roku, to nie tylko przyroda, ale także cykle życia ludzi. Jesień życia, to dojrzałość, mądrość, stateczność, to czas zbioru plonów i nowego spojrzenia w przyszłość. Naszym celem jako twórców i uczestników projektu będzie pokazanie, że jesień jako nasz etap życia może być równie piękny i barwny jak otaczający nas krajobraz.

Pierwsze spotkanie już w czwartek 7 października o godzinie 16:00 w świetlicy środowiskowej w Stobnie. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Projekt dofinansowany jest z budżetu Powiatu Polickiego na 2021 rok.

 

warsztaty foto plakat 

 

Pin It