facebook_page_plugin

Przygotowaliśmy 250 paczek dla seniorów!

PaczkiDlaSenioraZa nami pracowity grudzień. Oprócz pomocy przy organizacji Mikołajek w Przecławiu i przygotowaniu paczek dla dzieci - nasze stowarzyszenie wraz ze sponsorami przygotowało 250 paczek dla najstarszych mieszkańców gminy. W połowie grudnia, w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbyło się pakowanie. Dzięki licznym pomocnikom, prace poszły ekspresowo.

 

 

 

W każdej z paczek znalazła się żywność o długim terminie ważności oraz ciepły koc (w zeszłym roku do paczek dodawany był termofor). Były zarówno i słodkości i wędliny,  susz owocowy, herbata, kakao oraz inne składniki spożywcze, które przykładowo mogą być pomocne przy świątecznych wypiekach.

 

To nasza kolejna edycja paczki dla seniora, którą organizujemy dzięki pomocy wielu instytucji i osób - mówi Renata Wójcik, szefowa KPGK. W tym roku paczki trafią do najstarszych osób zamieszkujących naszą gminę.

 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W tym szczególnym czasie pamiętamy o naszych najstarszych mieszkańcach i wspólnie z partnerami chcieliśmy stworzyć świąteczne paczki dla osób, które ukończyły 85 rok życia. Z całego serca dziękuję wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy przygotować te prezenty - mówi wójt, Małgorzata Schwarz 

 

Partnerami akcji byli Amazon, Hurtownia Madar, DGS Diagnostics, Kion Polska, Grupa Cichy-Zasada, Grupa Gezet, Calculus Sp. z o.o. oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. 

A organizatorami - gmina Kołbaskowo oraz Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

 

Pin It